Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

 
Akrep Burcu

, Ayrıntılı Akrep Burcu Günlük Aşk, İş ve Para Yorumu... Akrep (24 Ekim – 22 Kasım)

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk diye tanımlayıp bir karabasan yaşıyorsunuz. Sizi birileri uyarmalı. Duygularınız, özgüveniniz, sağlığınız risk altında. Bu ilişkide anlaşılmaz taraf sizsiniz. Çünkü karşı taraf size biçtiği değeri hiç sakınmadan patavatsızca sergiliyor. Bu değeri kabullenmemelisiniz.

Akrep Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda kafanızı sürekli meşgul eden biri var gibi. Onunla çok ciddiye aldığınız sorunlar yaşıyorsunuz. Ama bu sorunlar işle alakalı görünmüyor. Bir mesafe koymak, hatta bu iş ilişkisini ortadan kaldırmak sizin yetkinizde görünmesine karşın, onun oradaki varlığını garip bir biçimde istiyorsunuz.

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Paranızı hiç eşit olmayan bir şekilde birisiyle paylaşıyorsunuz. Sanki buna göz yumuyorsunuz. Sanki bu şekilde bir tür hastalıklı kazanımlar içindesiniz. Bu paylaşımın size müthiş zararı olacak. Eğer aklınızı başınıza almazsanız.

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Çok yakınınızda birini sürekli itiyorsunuz. Size karşı hırçın ve anlayışsız davrandığını düşünüyorsunuz. Bu kişi size bir art niyet taşıyacak konumda görünmüyor. Sonradan çok üzülebilirsiniz.Bunlarda İlgini Çekebilir!