2020 Akrep Burcu Yorumu

 
Akrep Burcu

Akrep Burcu 2020 Yıllık Aşk, İş ve Para Yorumu

2020 yılında Akrep burcu için genel bakış; Tutkuların bu yıl seni yaratıcılık ve ifade etme krallığına taşıyor. Tutkuların seni doğal olarak etjkileyecek ve daha fazla kazanmanın yollarını arayacaksın.

Halkla ilişkiler şirketinde veya büyük bir firmada danışman olarak çalışabilirsin. İnsanlara iyi iş yaptırmak için motive etmenin yolunu biliyorsun, tavsiye almak isteyen kişiler kendilerini senin yanında buluyor.

Yaratıcı öngörün dinamiklerini işleterek, senin daha çok tanınmanı sağlayacak. Ev ve iş yaşantını destekleyen çok iyi bir sistemin var, bu hayatını daha ileriye nasıl taşıyabileceğini öğreneceksin.

Kariyer yaşamın bu yıl karika başlayıp devam ederken yaz döneminde dinlenmek ve romantik vakit geçirmek, bazen de düşünmek için çok fazla zamanın olacak. Bunların yanı sıra bazı sürrpriz gelişmeler yaşayabilirsin ve kariyer ile ev hayatının dışında yeni şeyler yapabilirsin.

Seyahat etmeyi, farklı yerler görmeyi, kültürleri, fikileri seviyorsun. Çalışmaya aşıksın. Kişisel ilişkilerin sana nefes almanı sağlayacak ve hala kendi ihtiyaçlarına gereken önemi veremediysen bu yıl buna fırsat bulacaksın.

Vahşi tutkularını karşılaması için çok fazla fiziksel etkileşime ihtiyaç duyabilirsin. Masaj, sıcak doğal ortamlar hayatına ahenk katabilir.Bunlarda İlgini Çekebilir!