2021 Aslan Burcu Yorumu

 
Aslan Burcu

Aslan burçlarının cesur olması gereken bir yıldayız. 2021 yıllık Aslan burcu yorumları Kadinalemi.com'da.

Aslan burçları; yılın ilk aylarında ailenizle sorunlar yaşayabilir, fikir ayrılıkları, endişeler, aile büyüklerinin sağlık sorunları ilgili olaylar deneyimleyebilirsiniz. İş hayatınızda, maddi-manevi konularda, duygularınız ile aklınız arasındaki uyumu kurmayı başarmanız gereken bir yıl 2021. Karanlıklar aydınlığa erişirken olumsuzlukları arkanızda bırakabilecek cesareti gösterebilmelisiniz.

  Sağlık Bu yıl stres ve yorgunluğa bağlı kalp sağlığınız ile ilgili sorunlar söz konusu olabilir. Eklemler ve omurilik bölgenizin fazlası ile hassasiyet taşıdığı bir yıldasınız.

  Aşk Aşk hayatınız sevgi üzerine kurulu kalıcı beraberliklere imza atacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Aşktaki huzur ve uyum yaşamın her alanında başarılı, istikrarlı kılacak sizleri.

  Kariyer Yılın ilk altı ayında mücadele gerektiren durumlar söz konusu olacak, rakiplerinizden gelecek hamleler ve engeller zorlanmanıza sebep olabilir. Bu olaylarda sizleri kendi işinizi kurmaya yönlendirebilir.

  Eğitim Yılın ilk yarısında eğitim sektöründe görev alanlar ve öğrenciler için mücadele gerektiren şartlarsöz konusu olabilir. Yurt dışında okuma fırsatı kurs ve burs imkanı elde edebileceğiniz enerjiler söz konusu.Bunlarda İlgini Çekebilir!