2021 Yay Burcu Yorumu

 
Yay Burcu

Yay burçlarının hayatında bu yıl köklü değişimler olabilir. 2021 yıllık Yay burcu yorumları Kadinalemi.com'da.

Yay burçları; bu yıl gökyüzü iş ve aşk hayatınızda köklü değişimleri beraberinde getirecek. Maddi manevi elinizden kaçan, engellendiğiniz, değerlendiremediğiniz pek çok konu yıl boyunca gündeminize gelecek ve sizin çabalarınız ile yeniden şekillenerek sizlere olumlu enerjiler olarak geri dönecek. Aynı tekrarlardan, kendinizi baskılamaktan vazgeçmeniz gereken bir yıl 2021.

  Sağlık Sağlığınız ile ilgili özellikle yılın ilk aylarında alt batın ile ilgili iltihaplanmaları dikkate almalısınız.

  Aşk Yılın ilk aylarından itibaren özel hayatınız olumlu yönde etkilenmeye başlıyor ve kırılan, dağılan kalbiniz aşkın iyileştirici gücü ile şifalanıyor. Ektiğinizi biçeceğiniz enerjiler, hayatınıza yön verecek.

  Kariyer Bu yıl kendi işinizi kurabilir, finansal konularda karlı ortaklıklar ile farklı alanlarda da söz sahibi olabilirsiniz. Kendi işinizi kurmak gibi bir düşünceniz varsa, 2021'yi iyi değerlendirmeniz gerektiğinin farkındalığı ile hareket etmelisiniz.

  Eğitim Eğitim sektöründe görevli ya da öğrenci Yay’lar başkalarının baskısı ile değil kendi istekleriniz ile tercihler yapmayı başardığınız anda şeytanın bacağını kıracak ve istediğiniz noktaya gelebileceksiniz.Bunlarda İlgini Çekebilir!