Akrep Burcu Günlük Yorum Rezzan Kiraz

 
Akrep Burcu

28 Kasım Pazar 2021, Ayrıntılı Akrep Burcu Günlük Aşk, İş ve Para Yorumu Rezzan Kiraz Akrep (24 Ekim – 22 Kasım)

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk konusunda şanslı bir gündesiniz. İşyerinizde sizden hoşlanan biri var. O ne kadar size bu ilgisini belli etmeye çalışsa da siz görmezden geliyorsunuz. Bugün sizden hoşlanan bu insanla biraz vakit geçirecek ve konuşma fırsatı bulacaksınız. Bugüne kadar onunla bu şekilde konuşmadığınız için pişmanlık duyacaksınız. Çünkü düşündüğünüzden çok farklı biri olduğunu fark edeceksiniz.

Akrep Burcu Günlük İş Falı

İşinizde ilerlemek için elinizden geleni yapıyor, çok disiplinli bir şekilde çalışmalarınızı yürütüyorsunuz. Bu aralar zam ya da terfi beklentisi içerisindesiniz. Bugün bu konuda amiriniz ile kısa bir konuşma yapacak ve ondan umut verici sözler duyacaksınız.

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Çok çalışmanıza ve harcamalarınıza mümkün olduğunca dikkat etmenize rağmen bir türlü arzu ettiğiniz ekonomik rahatlığa ulaşmış değilsiniz. Biraz daha sabretmeli ve parasal konulardaki bu tutumlu davranışlarınızı sürdürmelisiniz.

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Kendinizi işe güce çok fazla kaptırdınız ve arkadaşlarınızı ihmal ettiniz. Bugün onları görmeseniz de en azından arayıp hatırlarını sormayı akıl etmelisiniz. Unutmayın, dostluklar kolay kurulmuyor.Bunlarda İlgini Çekebilir!