Aslan Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır

 
Aslan Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır

İki aslan burcu bir arada mutlu olabilirler


Aslan burcunun iyi anlaştığı diğer burçlar genellikle hava elementi gurubundaki burçlardır. Terazi, kova ve ikizler burçlarıyla çok iyi anlaşabilen aslan burcunun en iyi dostluk ve arkadaşlık kurduğu kişiler de yine bu burçlardandır. Aşk hayatı söz konusu olduğunda ise en uyumlu olacağı burçlar su gurubundaki burçlar olacaktır.

Özellikle yengeç burçlarıyla duygusal ilişkiler açısından uyumlu olan aslan burcu cinsel anlamda da akrep burcu ile uyumlu olacaktır. Yengeç burcu gibi duygusal ve tutkulu bir aşık olacak balık burcu da aslan için iyi bir partner olabilir.

Başak ve oğlakla anlaşamaz


Aslan burçlarının anlaşmasının kolay olmadığı burçlar ise başak ve oğlaktır. Özellikle inatçı yapısıyla dikkat çeken oğlak burcu, aslan gibi liderliği seven ve elinde tutmak isteyen bir burçla kolay kolay anlaşamayacaktır. Ayrıca aslan burçlarının lükse, zenginliğe ve para harcamaya olan düşkünlükleri de oğlak ve başak burçları tarafından anlaşılamayacaktır.

Aslan – Aslan Uyumu


Aslan burçları yine aslan burçlarıyla iyi geçinebilir. İki aslan burcu bir arada mutlu olabilirler. İkisi de aynı şeylerden zevk aldıkları için genellikle pahalı mekanlarda takılacaklar ve çok para harcayacaklardır. Aslan burcu olan iki kişinin bir arada olması bazı sorunlara da sebep olabilir. Örneğin her ikisi de lider karakterli olacaklarından ilişkide ipleri elinde tutan taraf olma konusunda tartışmalar yaşayabilirler.Bunlarda İlgini Çekebilir!