İkizler Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır

 
İkizler Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır

Yay burcu ile de uyumlu olabilir


İkizler burcu, genellikle kendisi gibi hava grubundan olan diğer burçlarla iyi anlaşır. Özellikle terazi ve kova burçlarıyla duygusal anlamda başarılı ilişkiler yaşayabilir. İkizlerin hayat görüşünün ve karakter özelliklerinin de en çok benzeştiği burçlar yine terazi ve kova burçlarıdır. İkizler burcu, bu burçlarla aynı heyecanlara, aynı beklentilere ve aynı eğilimlere sahip olduğundan ilişkileri son derece uyumlu olacaktır.

İkizler burcu duygusal anlamda yay burcu ile de uyumlu olabilir. İkizlerin tek düzelikten hoşlanmıyor olması ve yayın kendini sürekli yenileyen yapısı ikisinin bir arada mutlu olmasına katkı sağlayacaktır.

Aslanla anlaşamaz


İkizlerin aslan burcu ile anlaşması ise pek mümkün değildir. Aslanın baskıcı, kontrolcü ve lider yapısı özgürlüğüne bir hayli düşkün olan ikizler için çok sıkıcı olabilir.

İkizler burcu Merkür gezegeninin etkisinde olduğundan üst düzey yaşam enerjisine sahiptir ve kendisi gibi enerjik, neşeli ve hareketli kişilerle bir arada olmayı tercih eder.Bunlarda İlgini Çekebilir!