İkizler Burcu Günlük Yorum Rezzan Kiraz

 
İkizler Burcu

16 Ağustos Salı 2022, Ayrıntılı İkizler Burcu Günlük Aşk, İş ve Para Yorumu Rezzan Kiraz İkizler (21 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler Aşk Yorumu

Sabah bir telefon konuşması ya da görüşme canınızı sıkabilir. O tatlı bir söz bekliyor, siz esirgiyorsunuz. Başkalarına gösterdiğiniz özeni o da bekliyor ama siz oralı değilsiniz. Ufak bir tartışma olabilir ve bugün için yaptığınız plan bozulabilir. Siz bunu umursamayabilirsiniz ama o bunu büyütecek, haberiniz olsun.

İkizler İş Yorumu

Birlikte çalıştığınız bir arkadaşınız iş teklifi alabilir. Üstelik de uzak bir semtte. Bu sizin işle ilgili bütün olumlu duygularınızı tersine çevirebilir. Neyse ki bu olumsuz duygular geçici olacak. Arkadaşınız için ise belki de hayatının fırsatı. Onu desteklemenizde yarar var.

İkizler Para Yorumu

Para durumunuz sınırda, yakın zamanda düzeleceği de yok, bu nedenle fazla harcamadan kaçınmanız gerekiyor. Bugün, küçük bir armağan için para harcayabilirsiniz. Ama bu sizin bütçenizi sarsmaz. Özel harcamalarınızı biraz kısmanızda yarar var.

İkizler Dikkat Yorumu

Çevrenizdekilerin sizden beklentilerini göz ardı etmeyin. Ben merkezcilik, sonunda sizi yalnız bırakabilir.Bunlarda İlgini Çekebilir!