Kova Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır

 
Kova Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır

Başak ve Boğa ile Anlaşamaz


Kova burcu aslan ve balık burcu ile iyi ilişkiler kurabilir. Balık burcuyla olan ilişkisinde karşılıklı çekim ilk başlarda son derece güçlüdür. Ancak zaman geçip taraflar birbirlerini tanımaya başladığında ilişkilerinin tatsızlaştığını göreceklerdir. Kovanın aslanla olan ilişkisi ise hareketli, neşeli ve romantik olacaktır. Her ikisi de dışa dönük, hareketli ve keyifli olduklarında bir arada olmak onları mutlu edecektir.

Başak ve boğa ile anlaşamaz


Kova burcu başak ve boğa ile anlaşmakta zorluk çekebilir. Entelektüel açıdan başak ile uyumlu olabilseler de hayata bakışları ve yaşama amaçları birbirinden çok farklı olduğu için anlaşamazlar. Hatta her ikisinin de mesafeli ve soğuk duruşları ilişkinin başında bile bazı sorunların yaşanmasına neden olabilir. Aynı şekilde boğa ile de uyumsuz olmalarının en büyük sebebi boğanın gerçekçi, sadık ve dürüst olmasına karşın kovanın son derece değişken olabilmesidir.

Kovanın en iyi anlaşabileceği burçlardan biri ise yaydır. Bur iki burç birbirlerini mental olarak besleyip geliştirebilirler. Ayrıca ikisinin de özgürlüklerine olan düşkünlükleri en büyük ortak noktalarıdır.Bunlarda İlgini Çekebilir!