Mart 2019 Akrep Burcu Yorumu

 
Akrep Burcu

Mart 2019 Akrep Burcu Yorumu (24 Ekim - 22 Kasım)

Hafta başında, arkadaşlarınızla bazı sırlarınızı paylaşabilir ya da size anlattıkları sırları dinleyebilirsiniz. Yapılması gereken çok sayıda iş olabilir, detayları kaçırmamak için uğraş verebilirsiniz. 6 Mart civarında, çevrenizdeki kişiler veya iş arkadaşlarınız bazı konularda size danışmak ve sizinle ilgili başlıklar olmasa dahi fikirlerinizi almak isteyebilirler.


10 Mart tarihlerinde aşk, sevgi ve yaratıcılık ilişkilerinizde bir aydınlanma döneminde olacaksınız. Yeni başlangıçlar ve değişiklikler yapabilirsiniz. Ani ödemeler çıkabilir. Pazarlık yeteneğinizi göstermeniz gereken durumlar söz konusu olabilir. Bazı kişiler sizi yanıltabilirler. Araştırmacı olmanız gerekecek. Teknolojik cihazlara veya araba ile ilgili durumlara para ödemek durumunda kalabilirsiniz. Şirketinizdeki veya çalışma ortamınızdaki değişiklikler sizi etkileyebilir. Yeni ilgi alanları edinebilir, yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz.


23 Mart civarında, arkadaşlarınızın veya sizin için önemli kişilerin yaşayacağı değişiklikler sizi de etkileyebilir. Arkadaşlıklarınız bazı denemelerden geçebilir veya size sonuna kadar güvenerek bazı sırlarını paylaşabilirler. Ancak, işle ilgili gizli durumlar veya paylaşabileceğiniz sırlar sorun yaratabilir. Bazı borçların tahsiları veya ödemesi sıkıntılı olabilir. Teknolojik anlamda sorun yaşayabilirsiniz, numaralarınızı ve dosyalarınızı yedekleyin.Bunlarda İlgini Çekebilir!