Mart 2019 Aslan Burcu Yorumu

 
Aslan Burcu

Mart 2019 Aslan Burcu Yorumu (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Ayın ilk günlerindeki aşırı eğlenceli haliniz çevrenizdeki kişiler tarafından yanlış anlaşılabilir. Birlikte eğlenmek amacında olduğunuzu hatırlatmanızda fayda var. Ayın ikinci haftası güç savaşları veya kişilik farklılıklarına bağlı problemlerle başlayabilir.


Mart ayı civarında, ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda(kredi, burs, tazminat, vergi, prim, nafaka, miras, alacak verecek, sigorta vb) dikkati elden bırakmamalı ve yeterince incelemeden hiçbir evrağı imzalamamalısınız. Ay ortalarına doğru, imajınıza zarar verebilecek eğilimler içerisine girebilirsiniz. Her ne yapıyorsanız, yaptıklarınıza değmesi gerektiğini unutmayın.


24 Mart civarında akrabalarınızla veya sevdiğiniz kişilerle iş birlikleri içerisine girebilir veya birlikte bazı ortak girişimlerde bulunabilirsiniz. İnternet veya diğer iletişim araçları yoluyla yeni kişilerle tanışma fırsatı doğabilir. Ancak, ilk randevular için güvenli yerleri tercih etmenizde fayda var.


Mart ayında yapacağınız keyifli bir seyahat sizin yenilenmenizi sağlayacaktır. Hatta yeni aşklar veya mevcut aşkları güçlendirme fırsatı bile söz konusu olabilir. Özellikle yaz aylarında, ilişkinizin her geçen gün biraz daha ilerlediğine ve canlandığına tanık olabilirsiniz.Bunlarda İlgini Çekebilir!