Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

 
Balık Burcu

Mart 2019 Balık Burcu Yorumu (19 Şubat - 20 Mart)

Ayın ilk günlerinde, bazı cevaplara ihtiyacınız olabilir ve karışıklıklar içerisinde hareket etmekten çekinebilirsiniz. Gerçekler ortaya çıkana kadar iddialı tepkiler vermemek daha doğru olabilir, ama bir taraftan da fırsat denebilecek olanaklar ya da önemli kişilerden gelecek destekler oluşuyor.


9 Mart civarında, kendinizi iyi hissetmek için ne gerekiyorsa yapmalı, keyif aldığınız şeylerle vakit geçirmelisiniz. 16 Mart civarında gayretlerinizin boşa gitmediğini veya takdir edildiğinizi görmek sizi sevindirebilir. Bu esnada, sizinle paylaşılan inanılmaz sırlar veya elinize geçen bilgiler nedeniyle çok şaşırabilirsiniz.


20 Mart civarında ise, gözlerin üzerinizde olmaması daha iyi olacaktır, ancak kaçmanız mümkün görünmüyor! Ayın son günlerinde önemli pozisyondaki kişilerle problemler yaşayabilirsiniz. Baskılara ya da size ne yapacağınızı söyleyen kişilere rağmen, kendi bildiğiniz yoldan gitmeyi tercih edeceğe benziyorsunuz.


Yaratıcılığınız Mart ayı dolaylarında yüksek olacak. Kendinizi yeniden ifade etmeniz gerekebilir. İçinizdeki sanatçı ruh ortaya çıkabilir. Siz bunları yapmazsanız başkaları sizin yerinize ve doğru olmayan bir şekilde bunu yapabilir.


Doğum günü 8 Mart civarında olan Balıklar için bu dönem uzun süre hafızalardan silinmeyebilir. Kötü alışkanlıklar edinirseniz de önümüzdeki dönemde zorluklarla karşılaşabilir, kredi, vergi, prim, sigorta, nafaka, miras, burs, sponsorluk gibi ortak kaynak konularında güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Mevcut ve aniden çıkan borçlar size zor günler yaşatabilir. Veya sevdiğiniz biri, ilişkinizle ilgili söyleyeceği şeylerle sizi şaşırtabilir. İş değiştirebilirsiniz ya da yüksek teknoloji cihazlarında sorun yaşayabilirsiniz.Bunlarda İlgini Çekebilir!