Mart 2019 Başak Burcu Yorumu

 
Başak Burcu

Mart 2019 Başak Burcu Yorumu (24 Ağustos - 23 Eylül)

Ayın ilk günlerinde, bazı beklenmedik durumlar söz konusu olabilir. Uzun vadeli plan, program veya projeler üzerine düşünmek veya olayların genel gidişatına odaklanmak için uygun günlerdesiniz.


12 Mart civarında, ekip çalışmaları, grup aktiviteleri veya birlikte yapılması gereken işlerde sorun yaşayabilirsiniz. Mümkün olduğu kadar yalnız hareket etmeye çalışmalısınız.


22 Mart civarında ise, bu sefer de kurduğunuz sistemi veya organizasyonu eleştiren ya da bozmaya çalışan kişilerle uğraşmanız gerekebilir. Ayın son günlerinde, uzakta yaşayan tanıdıklar veya akrabalar sizinle iletişim kurmaya çalışabilirler. Kafalarında ne olduğunu düşünerek şüphelenmek yerine, araştırmacı olmalı, sorular sormalı, gerçek niyetlerini öğrenmelisiniz. Bu kişileri direkt geri çevirmek doğru olmayabilir.


Mart ayı içerisinde evliliğiniz, iş birlikleriniz ya da ortaklıklarınız önem arz ediyor. Bazı kararlarınız sorgulanabilir, bir takım kişilerin gerçek yüzünü görebilirsiniz. İlişkilerin devam edebilmesi için yapıcı ve uzlaşmacı olmanız gerekiyor. Böyle bir zaman diliminde rekabetçi veya mücadeleci değil, daha uyumlu bir profil çizmek en başta sizin yararınıza olacaktır.


Mart ayı civarında, Ortaklıklar, iş birlikleri, evlilikler veya uzun süreli beraberlikleriniz sınanabilir. Evinizi, ailenizi veya sevdiğiniz kişileri ilgilendiren konularda gerilimler yaşanabilir. Artan eleştiri veya şikâyetler can sıkıcı olabilir. Ancak, ufukta yeni yüzler ve yeni aşklar da olabilir veya mevcut ilişkiniz yeni bir boyuta taşınabilir. İlk görüşte aşk sizden hiç de uzakta değil. Partnerlerinizle maddi sorumluluklar noktasında daha dürüst olunması gerektiğine dair sohbetleriniz artabilir.Bunlarda İlgini Çekebilir!