Mart 2019 Boğa Burcu Yorumu

 
Boğa Burcu

Mart 2019 Boğa Burcu Yorumu (21 Nisan - 20 Mayıs)

Mart ayı içerisinde, sosyal hayatınız, insanlar ve beklentileriniz ön planda. Diğerlerine verici olmanın size ne getirdiğini sorgulayabilirsiniz. Umutlarınızı yeşillendirmek isteyebilirsiniz. Sosyal yaşamınızı, mevcut arkadaş çevrenizi enine boyuna gözden geçirmenizde fayda var. Yeni kişilerle tanışabilirsiniz, ama bu kişilere bağımlı hale dönüşmemeye gayret edin.


13 Mart civarında, olumlu atmosfer istediğiniz heyecanı hayatınıza taşıyabilir. Kötü hissetmeniz zor görünüyor. 20 Mart civarında ise, sizi takip eden veya kulak veren kişi sayısının fazlalığı egonuzu şişirebilir ya da kibirli hareketlere neden olabilir. Dikkat!


Ay genelinde, aşk hayatınızı, iş yaşamınızı veya arkadaşlarınızı ilgilendiren konularda önemli olaylar meydana gelebilir veya bazı haberler ortaya çıkabilir, yeni aşklar yüzünü gösterebilir, gizli randevular gündeme gelebilir. Ancak, bir arkadaşınızla aranıza mesafe girme olasılığı da mevcut. Bu ay ve Mayıs ayı sizin için zorlu geçebilir. Yüzeysel ya da geçici ilişkilerden uzak durmanızı öneririz. Unutmamalısınız ki; her aşk mutlu sonlanmayabilir. Dolayısıyla, ikili ilişkilerinizi güçlü temeller üzerine oturtmalısınız.Mart ayı içerisinde, sosyal ilişkilerinizde hareketlenmeler ya da yepyeni arkadaşlıklar söz konusu olabilir. Fakat kendinizi çok kaptırmamalısınız.


Mart ayında risk almamanızda ve duygusal tepkiler vermekten kaçınmanızda fayda var. Fiziksel ve ruhsal anlamda sağlığınızı korumanız gerekiyor. Yakın çevreniz sayesinde hayata farklı bir pencereden bakmaya ve belki de yeni bir yön vermeye başlayabilirsiniz. Hatta bu durum sizin kendinizi yeniden tanımanıza olanak sağlayabilir. Özellikle eğlenceleriniz için yapacağınız harcamalarınıza ve bütçenizi aşmayacak şekilde planlama yapmanızda fayda var. Aşk hayatınızda değişim dönüşüm kapıda. Eski acılar, başarısız deneyimleri geride bıraktığınız bir dönem olabilir. Yeni aşkların yanı sıra mevcut ilişkileri bir sonraki adıma taşıma fırsatları gündemde. Ancak, beklenmedik gelişmeler karşısında ani kararlardan ve hareketlerden uzak durmanız gerekiyor.


Mart ayı civarında, sizinle aynı dili konuşan, hayata aynı pencereden bakan kişilerle bağ kurmak isteyeceğiniz bir süreç olabilir. Bir ihtimal, kendi işinizi kurabilir ya da yeni bir yatırım yapabilirsiniz.



Bunlarda İlgini Çekebilir!