Mart 2019 İkizler Burcu Yorumu

 
İkizler Burcu

Mart 2019 İkizler Burcu Yorumu (21 Mayıs - 20 Haziran)

Ayın ilk günlerinde, hayatınıza yeni kişileri dahil etmeme konusunda ısrarcı olabilir veya bazı kişileri hayatınızdan çıkartmaya çalışabilirsiniz. 7 Mart civarında ise, hayata bakışınız tamamen değişebilir. Edineceğiniz yeni dünya görüşü hayatınızın belli kısımlarını etkileyebilir, bambaşka şekle dönüştürebilir. Ay ortasında, yapılması gereken çok fazla işiniz olacak, nereye koşturacağınızı şaşırabilirsiniz. Bu esnada, bu işleri ilgilendiren çok kişiyle uğraşmanız da gerekebilir. Ancak, insanlar işlerin bir kenarından da tutmak istiyor olacaklar. Bu esnada, en ufak detayı dahi kimseyle paylaşmamaya önem göstermeniz gerekiyor olabilir.


Bu ay ve Mayıs aylarında eviniz, aileniz ve eşinizi ilgilendiren konular birbiriyle çakışabilir. Eleştiri ve şikayetlere maruz kalabilirsiniz veya birbiriyle geçinemeyen eşiniz ve aile üyeleriniz arasında denge kurabilmek için çaba sarf etmeniz gerekebilir. Neyse ki, duygularıyla değil, mantığıyla hareket eden bir burçsunuz ve objektif yaklaşımlarınız her alanda yolunuzu açacaktır.


Mart ayında, kariyerinizle direkt bağlantılı kişilere karşı ani tepkiler vermekten sakınmalısınız. Sizi adeta bir sığınmacı veya rehine gibi gördüğünü düşündüğünüz kişilerle aranızda gerilim oluşabilir. Hatta eviniz ve kariyeriniz arasında sıkışıp kalabilirsiniz. Olayları akışına bırakmanız en iyisi olacaktır. Özellikle bu ay ve Eylül ayında, aşk hayatınızdaki ya da evliliğinizdeki yüksek enerjiyi içinizde hissedebilirsiniz.


Mart ayı iş hayatınızı ve imajınızı etkileyen hızlı ve ön görülemeyen gelişmeler söz konusu olabilir. Bazı kararlar almanız ve hayatınıza yeniden şekil vermeniz durumunda, adımlarınızı zamana yaymanın faydasını görebilirsiniz. Kötü alışkanlıklar veya uygun olmayan davranışlara eğilim gösterebilirsiniz.Bunlarda İlgini Çekebilir!