Mart 2019 Koç Burcu Yorumu

 
Koç Burcu

Mart 2019 Koç Burcu Yorumu (21 Mart - 20 Nisan)

Ayın ilk günlerinde değerinizin farkına varmalı başardıklarınızı görmelisiniz. Herkes performansınızın farkında, sadece siz değilsiniz. 8 mart civarında, bazı kişilerin yönetim şeklinden veya olayları kontrolünden rahatsızlık duyarsanız, inisiyatif kullanabilirsiniz.


11 Mart civarında, yeni iş, plan veya projeler gündemde olabilir, yeni fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Fikirlerinizi gerçekleştirebilmek veya yaymak için gerekli kaynakları bulmak isteyebilir, bu anlamda akrabalarınızdan ve arkadaşlarınızdan destek arayışında olabilirsiniz.


20 Mart civarında, aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren önemli çıkışlarınız veya cesur girişimleriniz olabilir. Önemli gelişmelere açık zamanlarda olacaksınız. Ay sonuna doğru ise, ortaklıklar, evlilikler veya iş birlikleri testten geçebilir. Duygusal bir yaklaşım içinde olmamanızda yarar var. Yalnız olan Koçlar, evlenebilirler veya genel anlamda yeni ortaklıklar ya da iş birlikleri yaşanabilir. Mart, Haziran ve Temmuz ayları geçmiş ilişkilerin ya da hayallerin tekrar kendini hatırlatabileceği bir dönemin habercisi olabilir.


Mart ayı sizin manevi yönünüzü ya da ikili ilişkilerinizi kuvvetlendirebilir. Açığa çıkmamış olaylar ya da kafanızda soru işareti uyandırmış ne varsa netlik kazanabilir ve bunun sonucunda da bir rahatlama yaşayabilirsiniz. İşiniz, öncelik verdiğiniz konular veya sağlığınız başlıca gündeminiz olabilir. Mart ayı (+/- 1 ay)civarında, gizli kalmasını istediğiniz konularınız ortaya çıkabilir. Öte yandan bazı kişiler ve olaylar hakkında detaylı bilgi edinme arayışınızın sonuçlarını, en geç Eylül sonuna kadar alabilirsiniz. Özellikle burcun ilk günleri doğanlar için; Mart ayı çatırdayan ya da sıkıntılı ilişkiler açısından oldukça hassas bir süreç olabilir.Bunlarda İlgini Çekebilir!