Mart 2019 Kova Burcu Yorumu

 
Kova Burcu

Mart 2019 Kova Burcu Yorumu (21 Ocak - 18 Şubat)

Haftanın ilk günlerinde, herkes sizinle arkadaşlık kurmak istiyor olabilir. İnsanlara kendisini iyi hissettiriyorsunuz ve onlarda etrafınızda olmak istiyorlar.


6 Mart civarında, yaratıcılığınız yüksek ve oldukça parlak fikirlere sahipsiniz. Bu fikirlerinizi doğru kişilere ulaştırabilirseniz, maddi anlamda güçlenme veya imajınızı kuvvetlendirme ve toplum içinde önemli bir kişi olma şansı bulabilirsiniz. Dolayısıyla, doğru insanlara ulaşma fırsatını doğru kullanmanız lazım.


16 Mart civarında, çok önemsediğiniz, ama görüşemediğiniz kişiler aklınıza gelebilir. Bunca zamandır görüşmediğiniz için pişmanlık hissedebilirsiniz. Anılar içinizi ısıtacak. Ya da eğer uzun mesafeli bir ilişki yaşıyorsanız bu ilişkiyi yürütmenin zor olduğuna karar verebilirsiniz. Taşınma da gerçekleşebilir. Uzun süredir görmediğiniz bir kişiyi haber vermeden görmeye giderseniz sürpriz yaşayabilirsiniz.


Bu ay içinde bir ihtimal, ilk görüşte aşk gibi etkileşimlere de açıksınız. Ayın son günlerinde, yeteneklerinizi bellli topluluklar önünde sergilemeniz gerekebilir, ancak tutulma haftası olması nedeniyle bu esnada yanlışlar yapmamak için, ön hazırlıklar yapmanızda fayda var. Yetenekleriniz herkes tarafından takdir edilecektir.


Bu ay finansal anlamda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Elinizdekileri korumalı, çanta ve cüzdanınızı çaldırmamak için dikkatli olmalı ve yatırımlarınıza önem vermelisiniz. Alacağınız riskler ve fazla harcamalar sorun oluşturabilir. Yatırımlarınızı yanlış yönlendirebilirsiniz. Spritüel alanlardan gelir elde ediyorsanız buralarda bazı değişiklikler yaşanabilir.


Eğitim ile ilgili yenilikler yaşayabilirsiniz. İletişim ve teknolojik araçlar konusunda sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Akrabalarınız sorunlar yaşayabilir ve ilgilenmeniz gerekebilir.Bunlarda İlgini Çekebilir!