Mart 2019 Oğlak Burcu Yorumu

 
Oğlak Burcu

Mart 2019 Oğlak Burcu Yorumu (22 Aralık - 20 Ocak)

Hedef büyütmek isteyebileceğiniz ve amaçlarınıza ulaşabilmek için yeni yollar arayacağınız bir aya giriş yapıyorsunuz sevgili Oğlaklar. Bazı fikir çatışmalarına rağmen, arkadaşlarınız veya çevrenizdeki kişiler de enerjinizi yükseltebilirler, ama sizi engellemelerine veya rahatsız etmelerine izin vermemelisiniz.


Maddi anlamda güvenceye önem veren bir burçsunuz. Bu ay özellikle bu alanda yeni arayışlarınız ya da koşturmalarınız olabilir. Kazançlarınızı arttırmanın yollarını bulabilir, önemli hedefleriniz için para harcayabilir, önemli insani yardım projelerine para aktarabilir ya da paradan para kazanmak isteyebilirsiniz.


Parasal konuların ön plana çıktığı bir aydasınız. Ancak, bu esnada, çok fazla harcama yapma riskiniz de var, dikkatli olmalısınız. Ayın ilk yarısında yeni gelir kapıları ya da mevcut kazançlarda artışlar söz konusu olabilecekken, ikinci yarısında da, hobilerinizi veya yeteneklerinizi(gizli kalmış yetenekler dahil?) paraya dönüştürme şansı bulabilirsiniz. Ayın son günlerinde oldukça yoğun olabilirsiniz, ama bu durum sizi rahatsız etmeyecektir.Bunlarda İlgini Çekebilir!