Mart 2019 Terazi Burcu Yorumu

 
Terazi Burcu

Mart 2019 Terazi Burcu Yorumu (24 Eylül - 23 Ekim)

Ayın 20’sine kadar oldukça sosyal bir moddasınız. Gözler üzerinizde ve tatminkar arkadaşlık ilişkileri ya da yeni aşklar söz konusu olabilir. Aslında aşk hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya çocuklarınızla ilgili alanları yenileyen oldukça güzel enerjiler devrede olacak bu süreçte. Ancak, eğlencenin ne kadar masraflı bir şey olabileceğini anlatmama gerek yoktur sanırım.


Dolayısıyla, gelirlerinizi arttırıcı ya da bütçeyi kontrollü harcamayı sağlayan yeni yollar bulmanız gerekebilir. Sizi değiştirmeye veya bazı şeyleri görmenizi sağlamaya çalışan kişilerle uğraşmanız da ayın ihtimalleri dahilinde. Bu ay, evinizi ilgilendiren değişiklikler yapabilirsiniz.


Ayın 10’u civarında, evde veya aile içerisinde, rekabete veya kıskançlığa bağlı ufak tefek gerginlikler yaşanabilir, ama önemli şeyler değil. Ayın ortalarından itibaren pozitif enerjiniz diğerlerinin de keyfini yerine getirmenizi sağlıyor, yeni flörtler veya sevgi temalı ilişkilerdeki hoşluklar güzel, bazı kişilerle mental anlamda yüksek uyum yakalayabilir ve ilişkinizi duygusal boyuta dönüşmesiyle şaşırabilirsiniz, ama sosyalleşme veya aşk adına işleri biraz ihmal etme durumunuz olabilir, dikkat!Bunlarda İlgini Çekebilir!