Mart 2019 Yay Burcu Yorumu

 
Yay Burcu

Mart 2019 Yay Burcu Yorumu (23 Kasım - 21 Aralık)

Ayın ilk günlerinde, otorite konumundaki kişilerle gerilim yaşayabilir veya iş yoğunluğu nedeniyle gerilebilirsiniz. Biraz ortam değişikliği çıkılacak seyahatler veya farklı hobi ve uğraşlar size iyi gelebilir.


9 Mart civarında diğerlerinin farkına varmadığı bazı şeyleri fark edebilirsiniz veya bazı konular elinize bilgiler geçebilir. Elinize geçen bu bilgileri ya da sırları paylaşıp paylaşmamak size kalmış.


16 Mart dolaylarında kariyeriniz ve itibarınız ile ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir, haberler alabilirsiniz. Önemsediğiniz konularda olumsuz giden durumları engellemek için, düşünmeden hareket etme riskiniz olabilir, sonuçları doğru hesaplamalı, dikkatli olmalısınız.


20 Mart civarında, sosyal anlamda parlak günlerdesiniz ve sevildiğinizi hissedeceğiniz günlerdesiniz. Sosyal olarak farklı ortamlara girmeniz gerekirse de kolaylıkla yeni arkadaşlıklar edineceksiniz. İnsanlarla sizinle olmaktan çok mutlular. Ayın son günlerinde, beklenmedik durumlar söz konusu olabilir. Son dakika değişiklikleri planlarda değişiklik gerektirebilir. Aniden seyahate çıkmak veya özel bir toplantı için hazırlanmak zorunda kalabilirsiniz.


Mart dönemlerinde ailenizdeki kişilerin sorunları sizi de etkileyebilir ve problemlerle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Bunlar yenilikleri tetikleyebilir. Maddi anlamda sınavdan geçebilirsiniz. Kredi, nafaka, miras, borç, burs, borç alacak, vergi, sigorta vb. gibi ortak gider konularında sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Uzaktaki akrabalardan gelen haberler söz konusu olabilir. Fakat sağlığınıza da dikkat etmelisiniz bu ay.Bunlarda İlgini Çekebilir!