Mart 2019 Yengeç Burcu Yorumu

 
Yengeç Burcu

Mart 2019 Yengeç Burcu Yorumu (21 Haziran - 22 Temmuz)

Ayın ilk günlerinde, gözler üzerinizde olabilir veya dikkatleri üzerinize çekmek için gösterdiğiniz gayret herkes tarafından fark edilecektir. Kendi motivasyonunuzu kendiniz sağlamak durumunda kalabilir, olumlu taraflarınızı size söylemekten keyif alan kişileri yanınızdan ayırmama kararı alabilirsiniz. Güneş tutulması civarında, yapılması gereken ya da başarmak istediğiniz çok iş olmasına rağmen, tembelliğiniz üzerinizde olabilir veya halsiz hissedebilirsiniz.


18 Mart civarında, ailenizi veya yakın arkadaşlarınızı koruma duygunuz yükselebilir. Bu kişileri korumak için elinizden geleni yapmak isteyebilirsiniz. Evinizi, ailenizi veya yaşadığınız yeri ilgilendiren olaylarda yoğun bir dönem olabilir. Sevdiğiniz bir kişiyle önemli bir kırılma ya da dönüm noktası yaşamanız olası.


25 Mart civarında, çok zorlanabilirsiniz, ama tüm zorluklara değdiğini görecek ve gelmiş olduğunuz noktanın farkına varacaksınız. Ayın sonlarına doğru işler iyice zorlaşabilir, ama bu hiçbirşeyi halledemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Siz güçlü bir burçsunuz.


Mart ayı içerisinde, akrabalarınızı, kimi zamansa yakın arkadaşlarınızı ziyaret edebilirsiniz. Uzun mesafeli yolculukların sizi rahatsız edeceği bir gerçek, üstelik uzaktaki bir tanıdığınızın sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir, sizin veya çocuğunuzun eğitimi epey zamanınızı alabilir.


Mart ayı civarında, fiziki veya metafiziksel seyahatlere açık bir aydasınız. Uzun mesafeli yolculuklar yapabilir, farklı dünyalara, farklı kültür ve felsefelere ilgi duyabilirsiniz. Ay genelinde hassasiyetiniz yüksek olabilir. Elinizden geldiğince rahatlatıcı aktivitelere zaman ayırmanızda ve ani tepkiler vermekten kaçınmanızda fayda var. Sağlığınızı ihmal etmemeli, hatta düzenli olarak kontrol ettirmelisiniz.Bunlarda İlgini Çekebilir!