Terazi Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır

 
Terazi Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır

Toprak grubuyla iyi anlaşır


Terazi burcu hava grubuna mensup bir burçtur kendisinin tam zıttı olan toprak grubu burçlarıyla gayet iyi ilişkiler kurar. Örneğin başak, boğa ve oğlak burçları teraziler için iyi birer eş adayı olabilirler. Adaleti ve dengeyi temsil eden terazi burcu, biraz hovarda ve fazlaca aktif olan ikizler burcu ile pek de iyi anlaşamayabilir.

Teraziler genellikle kendileri gibi zarif ve nazik eşler ararlar. Bu durumda bir terazi ile başka bir terazinin duygusal anlamda başarılı bir ilişki yaşaması mümkündür. İki terzi bir arada iyi vakit geçirir ve aşk hayatları da son derece hareketli olabilir.

Terazi burcunun erkeği toprak grubunun kadınlarıyla olduğu kadar su grubunun kadınlarıyla da iyi ilişkiler kurabilir. Onlar için ideal eş adayları oğlak, yengeç ve akrep kadınlarıdır.

Kendilerine has tavırlarıyla bir terazi erkeğini etkilemekte hiç zorluk çekmeyecek akrep kadını terazi için son derece uygun ve tutkulu bir eş adayı olacaktır. Oğlak kadınları da inatçı ve hırslı yapılarıyla terazi erkeğini kısa sürede cezbedebilir ve ilişkiye heyecan katabilir.Bunlarda İlgini Çekebilir!