Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

 
Yay Burcu

, Ayrıntılı Yay Burcu Günlük Aşk, İş ve Para Yorumu... Yay (23 Kasım – 21 Aralık)

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Bencilliğiniz yüzünden onu kırdığınızın farkında bile değilsiniz. Özür dileyin, her şey eskisi gibi olacak. Aşırı ben merkezci olmanız karşı tarafta küçümsendiği izlenimi yaratıyor. Bir çiçek, sürpriz bir küçük hediye her şeye iyi gelebilir.

Yay Burcu Günlük İş Falı

Elinize toplu bir para geçme ihtimali yüksek. Onunla işinizi biraz daha güçlendirebilirsiniz. Epeydir kenarda beklettiğiniz bir işi artık önünüze koyup bir kere daha bakmalısınız. Onda, ilk baktığınızda göremediğiniz bir açılım var gibi.

Yay Burcu Günlük Para Falı

Vaktiyle yaptığınız savurganlığın pişmanlığı yavaş yavaş içinizi işgal ediyor, buna izin vermeyin. Her şey, yapıldığı zamanda doğrudur veya yanlıştır. Para sıkıntınız geçici olacak ve yakında eski rahatlığınıza yeniden kavuşacaksınız.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Kendini beğenmiş, hırslı ve hep iyimser olan halinizin iş ve sosyal ilişkilerinizde giderek bir tıkanma yaratacağı söylenebilir. Tıkanmayı lehinize çözmenin yolu, herkes gibi, takım oyununun kurallarını benimsemenizden geçmektedir. İlişkilerinizin yeni bir içerik kazanması konusunda kafa yormalısınız.Bunlarda İlgini Çekebilir!